خدمات

در این ویدیو مراحل نصب پارکت چوبی را مشاهده می کنید،


 

طبق نظرسنجی‌های انجام شده پس از قیمت پارکت چوبی آگاهی از هزینه نصب پارکت برای خریداران بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل در این مطلب ابتدا به بررسی موضوعات کلی مربوط به نصب پارکت و ساب و لاک  آن می پردازیم و در ادامه عوامل موثر در تعیین قیمت نصب پارکت چوبی را بررسی خواهیم نمود.

محبوبیت کفپوش‌های چوبی مدرن مثل پارکت‌های سالید در سال‌های اخیر بسیار افزایش سافته است و اغلب مردم علاقه‌مند هستند که زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود را با نصب پارکت‌های چوبی چندین برابر کنند. از این رو دو موضوع نصب پارکت چوبی و قیمت پارکت چوبی از جمله مواردی هستند که پیش از انتخاب و خرید پارکت باید حتما مدنظر قرار بگیرند.

 

نصب پارکت چوبی

آموزش مراحل نصب پارکت چوبی

نصب پارکت‌های چوبی یک کار کاملا تخصصی است و باید حتما توسط افراد با تجربه و متخصص انجام می‌شود. لازم به ذکر است که پیش از آغاز نصب پارکت چوبی، باید حتما از شرایط گارانتی اعلام شده توسط شرکت تولید کننده پارکت آگاهی کامل داشته باشید، چراکه ممکن است انجام برخی موارد موجب باطل شدن گارانتی پارکت شده و از دامنه خدمات پس از فروش شرکت فروشنده پارکت خارج شوید. به صورت خلاصه باید عنوان شود که یک نصاب لمینت توانایی، دانش و تجربه نصب پارکت چوبی را ندارد.

 

محاسبه قیمت پارکت چوبی (برآورد نهایی هزینه نصب و اجرای پارکت چوبی)

قیمت پارکت چوبی

بدیهی است که قیمت در نظرگرفته شده برای نصب پارکت چوبی ارتباط مستقیمی با کیفیت اجرای کار، متریال و موارد مصرفی مانند لاک، چسب و سمباده‌های دستگاه‌های نصب پارکت، میزان هموار بودن و مسطح بودن کف اتاق و البته تجربه و تخصص نصاب پارکت دارد. به طور کلی قیمت نصب پارکت چوبی بر اساس مترمربع محاسبه شده و در حال حاضر (تابستان 1398) هزینه نصب پارکت چوبی مبلغی بین 70.000 تا 175.000 است.

ما در البرزپارکت به شما توصیه می‌کنیم که به هیچ عنوان به دلیل کاستن از هزینه نهایی از کیفیت اجرای کار در مرحله نصب صرف نظر نکنید و به دنبال به حداقل رساندن‌ قیمت‌ نصب پارکت چوبی نباشید چرا که نصب پارکت تنها یکبار انجام می‌شود و اگر قطعات به درستی در محل خود قرار نگرفته باشند هربار که بروی سطح پارکت شده قدم بگذارید متوجه ایرادات کار شده و این موضوع جنس و طرح پارکت را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

خدمات مجموعه البرزپارکت تنها محدود به نصب پارکت چوبی نشده و اجرای تعمیرات، ساب و لاک و استفاده از روغن‌های گیاهی را نیز شامل می‌شود. ما مفتخریم که به عنوان یکی از معدود مجموعه‌هایی باشیم که رویکردی کاملا تخصصی در زمینه پارکت‌های چوبی دارد. بیش از 26 سال سابقه درخشان در صنعت چوب کشور و استفاده از اکیپ‌های مجرب نصب پارکت چوبی و همچنین ترموود نما ساحتمان از جمله افتخارات مجموعه البرز پارکت است.

ما همواره آماده ارایه خدمات نصب پارکت در سراسر نقاط کشور عزیزمان هستیم. اگر علاقه‌مند هستید تا از قیمت نصب پارکت چوبی در محل مورد نظر آگاهی پیدا کنید تنها کافی است با تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده لیست قیمت پارکت چوبی می‌توانید از منوی بالای وب سایت وب سایت البرز پارکت استفاده نمایید.

 

27
سال فعالیت مداوم در صنعت چوب
تحت نظر انجمن صنفی کارفرمایی و معماری ،طراحی داخلی تهران
مورد تایید جامعه معماران ایران
 
 
 

تماس با ما :

 تلفن : 26294173 - 26294179
موبایل : 09123379165
آدرس : خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ملت - خیابان مهیار (بازدید با هماهنگی قبلی)
آدرس کارخانه: هشتگرد - شهرک صنعتی فخرایران- شرکت البرز پارکت

جوایز و گواهینامه ها:

تندیس نمایشگاه بین المللی HOFEX 2006

گواهی ثبت

لوح یادبود نمایشگاه بین المللی

لوح یادبود HOFEX & MEDEX 2006

لوح زرین نمایشگاه بین المللی

طراحی و اجرا توسط : نقشگران آماج