مقالات

پارکت چوبی و همه چیز درباره آن !

قبل از اینکه پارکت چوبی خود را انتخاب کنید بهتر است کمی راجع به مزایا و معایب این نوع کفپوش صحبت کنیم و تعریفی جامع از آن داشته باشیم تا بهتر بتوانیم انتخاب کنیم:

پارکت چوبی تکه ایی برش خورده از تنه درختان هست که آن ها را به قطعات و یا به اصطلاح تایل هایی تبدیل می کنند که به راحتی بر روی سطح صاف، خشک و مستحکم نصب می شوند. این تایل ها را می توان با مدل های مختلف و بر روی سطوح مختلف نصب کرد. پارکت های صد در صد چوبی در بین طراحان داخلی، مهندسین معماری داخلی و سایر مردم از محبوبیت بسیاری برخوردارند.
پارکت چوبی را از انواع درختان سخت چوب چون بلوط، ون، گردو و … تولید می کنند. محبوب ترین آن ها در بین شرکت های تولید کننده و مصرف کنندگان در تمام دنیا و شماره 1 پارکت بلوط است چرا که نقش های بسیار زیبایی روی چوب دارد و رنگ بسیار زیبایی دارد. قیمت آنها به طرح، سایز، رنگ آنها بستگی دارد.
فواید پارکت های صد در صد چوبی:
فواید بیشماری دارند. یکی از این فواید آن مقرون به صرفه بودن با توجه به عمر و دوام بالای آن است این بدین معناست که شما می توانید با یک بار هزینه، کفپوشی بسیار زیبا و شیک و طبیعی به منازل خود ببخشید.
معایب پارکت صد در صد چوبی:
هیچ گونه معایبی ندارند. تنها برای اینکه همیشه مثل روز اول نو و براق به نظر برسند به مراقبت و نگهداری احتیاج دارند. نکته دیگر اینکه هر از گاهی باید پولیش بخورند.
مراقبت از آنها:
به هیچ عنوان از مواد شوینده قوی استفاده نکنید. بطور مستمر از جاروبرقی استفاده کنید تا از انباشته شدن گرد و غبار و خاک جلوگیری کنید. بهترین تمیز کننده ، چند اسپری شیشه شو روی تی نخی نمدار می باشد.

پارکت چوبی و همه چیز درباره آن !

آخرین مقالات

استاندارد AC در لمینیت مشابه چه نوع چوب هایی در پارکت هست ؟ امروزه پارکت یکی از محبوب ترین کفپوش ها برای انتخاب در خانه، اداره، فضای تجاری و...
سطحی که پارکت بر روی آن نصب می‌شود باید کاملاً صاف و تراز بوده، سفت و مجکم باشد و رطوبت نداشته باشد.  بهترین زیر سازی برای کفپوش چوبی به ترتیب، صفحات چوبی...
پارکت نوعی کفپوش چوبی است که با قطعات چوب صیقل داده شده و ترجیحا (Hardwood) بوسیله چسب مخصوص پارکت به کف نصب می‌شود. بهتر است

        "البرز پارکت تخصصی ترین شرکت در زمینه پارکت های تمام چوب با بیش از 27 سال سابقه"

27
سال فعالیت مداوم در صنعت چوب
تحت نظر انجمن صنفی کارفرمایی و معماری ،طراحی داخلی تهران
مورد تایید جامعه معماران ایران
 
 
 

تماس با ما :

 تلفن : 26294173 - 26294179
موبایل : 09123379165
آدرس : خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ملت - خیابان مهیار (بازدید با هماهنگی قبلی)
آدرس کارخانه: هشتگرد - شهرک صنعتی فخرایران- شرکت البرز پارکت

جوایز و گواهینامه ها:

تندیس نمایشگاه بین المللی HOFEX 2006

گواهی ثبت

لوح یادبود نمایشگاه بین المللی

لوح یادبود HOFEX & MEDEX 2006

لوح زرین نمایشگاه بین المللی

طراحی و اجرا توسط : نقشگران آماج