مقالات

پارکت چوبی و دلایل انتخاب آن برای محیط زندگی!

یکی از مزیت های پارکت چوبی ،جذابیت و کیفیت بالای چوب است که

این محصول را از محصولات دیگر که برای پوشش زمین استفاده می شود متمایز می نماید.
خیلی از مردم دوست دارند پارکت چوبی را در منزلشان انتخاب کنند ولی بخاطر هزینه از آن صرف نظر می کنند و از محصولات مشابه ارزانتر همچون کفپوش و .... استفاده می کنند در صورتی که این تفکر بسیار اشتباه است. پارکت های چوبی به اندازه ای که در تصور عموم گران به نظر می آید، نیست.
پارکت چوبی یک محصول با دوام است که عمر بسیار طولانی تری نسبت به محصولات دیگر که برای پوشش زمین بکار می رود را دارد، همچنین دارای رنگ ، طرح و فرمت های مختلفی هست که قابلیت تطبیق پذیری با هر محیطی را دارد و همچنین به ارزش ملک شما می افزاید و زیبایی و گرمای خاص به آن می بخشد. این نوع پوشش همچنین بهتر از انتخابی مثل فرش است. فرش به نظر انتخابی راحترمی آید در حالیکه خیلی سخت تمیز می شود.
اگر شما حیوان خانگی ویا بچه ای داشته باشید شما هر روز مجبور به تمیز کردن و جارو کشیدن فرش می باشید و اگر به صورت اتفاقی سفید کننده ایی روی فرش شما ریخته باشد ،رنگ فرش از بین میرود و به راحتی قابل تعمیر نیست در حالی که پارکت به شما اجازه میدهد که سریعا محلول ریخته شده را پاک کنید و نگهداری و تمیز کردن آن بسیار ساده و آسان میباشد و احتیاج به مراقبت دائمی مانند فرش ندارد.
در هنگام خرید پارکت چوبی باید به نکات زیر توجه کنید :
1.اولین نکته در هنگام خرید پارکت ، کیفیت محصول ، ضمانت نامه و گارانتی محصول می باشد و بهتر است از شرکت های معتبر خریداری شود.
2.انتخاب رنگ مناسب : انتخاب پارکت مناسب برای فضای شما بسیار اهمیت زیادی دارد زیرا رنگ طرح و ابعاد پارکت تأثیر بسیار زیادی در فضای داخلی شما می گذارد. در واقع در هنگام انتخاب رنگ پارکت باید رنگی را انتخاب کنید که متناسب با روحیه ، نیاز و فضای شما باشد.

پارکت چوبی و دلایل انتخاب آن برای محیط زندگی!

برای مشاهده لیست قیمت پارکت و ترموود به لینک ذیل مراجعه فرمائید: 

لیست قیمت پارکت و ترموود

آخرین مقالات

استاندارد AC در لمینیت مشابه چه نوع چوب هایی در پارکت هست ؟ امروزه پارکت یکی از محبوب ترین کفپوش ها برای انتخاب در خانه، اداره، فضای تجاری و...
سطحی که پارکت بر روی آن نصب می‌شود باید کاملاً صاف و تراز بوده، سفت و مجکم باشد و رطوبت نداشته باشد.  بهترین زیر سازی برای کفپوش چوبی به ترتیب، صفحات چوبی...
پارکت نوعی کفپوش چوبی است که با قطعات چوب صیقل داده شده و ترجیحا (Hardwood) بوسیله چسب مخصوص پارکت به کف نصب می‌شود. بهتر است

        "البرز پارکت تخصصی ترین شرکت در زمینه پارکت های تمام چوب با بیش از 27 سال سابقه"

27
سال فعالیت مداوم در صنعت چوب
تحت نظر انجمن صنفی کارفرمایی و معماری ،طراحی داخلی تهران
مورد تایید جامعه معماران ایران
 
 
 

تماس با ما :

 تلفن : 26294173 - 26294179
موبایل : 09123379165
آدرس : خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ملت - خیابان مهیار (بازدید با هماهنگی قبلی)
آدرس کارخانه: هشتگرد - شهرک صنعتی فخرایران- شرکت البرز پارکت

جوایز و گواهینامه ها:

تندیس نمایشگاه بین المللی HOFEX 2006

گواهی ثبت

لوح یادبود نمایشگاه بین المللی

لوح یادبود HOFEX & MEDEX 2006

لوح زرین نمایشگاه بین المللی

طراحی و اجرا توسط : نقشگران آماج