ترموود

ون ترمو وود

خرید پارکت های ترموود البرز بلوط

چند نکته که برای خرید پارکت باید توجه کرد:

برای خرید پارکت باید توجه داشت که پارکت های ترموود آخرین فناوری اصلاح  پارکت برای مقاومت در برابر رطوبت و آب می-باشد. پارکت های ترموود قابل استفاده برای کفپوش فضای باز، ساخت آلاچیق پرگولا و ... است. پارکت چوبی پس از خشک شدن در کوره¬های مخصوص با دمای حداکثر 230 درجه سانتیگراد در کنار بخار آب و گردش هوا حرارت داده می¬شود. مغز پارکت چوبی در این شرایط به دمایی بین 185 تا 212 در جه سانتیگراد رسیده و در این شرایط حرارتی زنجیره های سلولزی از بین رفته و  اسیدها تجزیه و چوب  خالی از هر گونه حشرات و میکرو ارگانیزم ها می¬گردد . در انتهای این عملیات  صمغ چوب پارکت حرارت دیده از  آن خارج و رطوبت الوارهای چوب حرارت دیده بین 4 تا6 در صد ثابت می¬گردد. انتخاب چوب های با کیفیت برای عملیات ترمو مانند بلوط، ون، گردو، گیلاس و سپس استفاده در ساختمان اهمیت بسیار بالایی داشته و عدم تغییر شکل پارکت را در دراز مدت تضمین می نماید .

پارکت‌های فرآوری شده به روش ترموود (Thermowood) که برای انواع مصارف  در فضای درون ساختمان و همچنین فضای باز  مورد استفاده قرار می‌گیرند ؛ از زیبائی، برازندگی و استحکام فوق العاده ای برخوردارند . پارکت ترموود البرز بلوط به دلیل رنگ پایه چوب و همچنین دماهای مختلف و شرایط کوره خشک کنی، از رنگ¬های متنوعی برخوردار است. این تنوع امکان فوق العاده ای را برای معماران فراهم آورده است تا طرح¬های بدیعی را با پارکت های چوبی ترموود ایجاد نمایند. دوام طولانی، نصب آسان، تنوع در طرح و رنگ و عدم فرسایش در مقابل عوامل محیطی پارکت های چوبی ترموود را به یک انتخاب بی نظیر برای استفاده در درون و بیرون ساختمان تبدیل نموده است .

کیفیت کف ساختمان های اجرا شده با پارکت ترموود  به مشخصاتی مثل نوع چوب (بلوط، ون، گردو، گیلاس و..)، میزان حرارت و کیفیت  فرآیند ترموود استاندارد بستگی دارد. از این رو شرکت البرز بلوط  با استفاده از  محصولات یکی از بهترین کمپانی پارکت  چوبی اروپا و به دلیل کیفیت بسیار بالا و سابقه زیاد مذکور در زمینه¬ تولید و فرآوری انواع پارکت های چوبی، پارکت های ترموود  و چوب ترمو جهت نمای چوبی ساختمان این اطمینان را به مشتریان خویش می دهد که  کفپوش های اجرا شده توسط این شرکت دارای دوام و مقاومت بالا هستند. پارکت های ترمو یا ترمووود از چوب صد در صد طبیعی تهیه شده  که عمدتا از تنه درختان پهن برگ شرق اروپا استحصال می شود. پارکت های ترموود در کوره و با استفاده از بخار آب، در دمای بین 185 الی   215 درجه سانتیگراد فرآوری می شود. عملیات حرارتی موجب تغییرات ساختاری بنیادین در چوب می گردد که آن را در مقابل اشعه UV، رطوبت، سرما، گرما و حشرات موذی مقاوم می سازد.

27
سال فعالیت مداوم در صنعت چوب
تحت نظر انجمن صنفی کارفرمایی و معماری ،طراحی داخلی تهران
مورد تایید جامعه معماران ایران
 
 
 

تماس با ما :

 تلفن : 26294173 - 26294179
موبایل : 09123379165
آدرس : خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ملت - خیابان مهیار (بازدید با هماهنگی قبلی)
آدرس کارخانه: هشتگرد - شهرک صنعتی فخرایران- شرکت البرز پارکت

جوایز و گواهینامه ها:

تندیس نمایشگاه بین المللی HOFEX 2006

گواهی ثبت

لوح یادبود نمایشگاه بین المللی

لوح یادبود HOFEX & MEDEX 2006

لوح زرین نمایشگاه بین المللی

طراحی و اجرا توسط : نقشگران آماج