پارکت چوبی وخصوصیات قابل توجه آن

پارکت چوبی و ادامه خصوصیات قابل توجه آن در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.

پارکت چوبی که از چوب خالص درست شده ، خصوصیات ویژه ای دارد که برای بسیاری از طراحان و مصرف کنندگان قابل تعمق است . درمقاله قبل چند ویژگی پارکت چوبی را بیان کردیم و در این مقاله ادامه ویژگی هایش به عنوان یک کفپوش چوبی مناسب بیان می کنیم.

این ویژگی های عبارتند از : 

  • قیمت ارزان :
    پارکت به محیط کار و یازندگی ما گرما و صمیمت ویژه ای می بخشد . بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از پارکت هستند ؛ اما گرانی این محصول در برخی از مواقع مانع استفاده گسترده از پارکت می شده است . اما پارکت های موزائیکی و سایز بلند البرز پارکت با قیمت عادلانه ، این امکان را برای گروه وسیعتری فراهم نموده است تا از این محصول استفاده نمایند.
  • استحکام و دوام فوق العاده :
    پارکت های موزائیکی همه مزایای چوب خالص و فرآوری شده با روش¬های ویژه را دارد . شاید بتوان گفت که راحتی ساختار آن برای نصب و استفاده، کمی هم بر استحکام آن افزوده است . از این نوع پارکت به راحتی می توان در فضاهای پر رفت و آمد استفاده نمود .
  • راحتی نگهداری ، ترمیم و باز سازی :
    این نوع پارکت به راحتی قابل نگهداری و ترمیم خرابی احتمالی است . پارکت موزائیکی را در طول دوره استفاده می توان تا حدود 8 بار با دستگاه مخصوص ساب داد و مجددا لاک زد و این یعنی حدود حداقل 40 سال استفاده. البته پارکت های سایز بلند با قطر 15 میلیمتر قابلیت های ساب بالاتری دارد

منبع : بخشی از مطالب مربوط به سایت "پارس آرای کوهستان" می باشد.

شما میتوانید لیست قیمت پارکت با کیفیت را در سایت ما ببینید.