مقالات

پارکت چوبی در البرز پارکت

پارکت چوبی در البرز پارکت کیفیت بالا را تضمین می دهد.

برند البرز پارکت با شناخت نیاز مشتریان و صنعت ساختمان کشور از دیرباز، در سال 1384 اقدام به تولید پارکت چوبی با ماشین آلات و نیروهای پارکت کشوری (قدیمترین تولید کننده پارکت چوبی موزائیکی در خاورمیانه) به کمک ماشین آلات Bauwerk سوئیس نموده است.

زیبایی،کیفیت بالا و پائین بودن قیمت این محصول، مصرف کنندگان بیشتری را به استفاده از پارکت های موزائیکی با چوب طبیعی ترغیب کرده است.

پارکت چوبی

پارکت، پوششی از چوب برای کف فضاهای داخلی است. به مفهوم تاریخی آن، پارکت از چوب خالص ( معمولا سخت) درست ‌شده و در قطعات هم اندازه ، در کنار هم قرار گرفته و در هم قفل می شوند و بر روی کف مسطح چسبانده می‌ شود.

البته امروزه نسل جدید پارکت ها در ابعاد و اندازه های گوناگون (بصورت الواری ) از چوب خالص به بازار عرضه می شود.

البرز پارکت با تکمیل کادر مدیریتی در سال های اخیر مبادرت به واردات پارکت های سایز بلند از یکی از بهترین برندهای اروپا نموده است. کاربرد پارکت های الگو دار یا موزائیکی که در منابع تاریخی آمده است به حدود سالهای 1700 - 1600 میلادی باز می گردد (مثلاً کاخ ورسای در فرانسه ) .

در سال 1935 H. Hofer برای نخستین بار پارکت موزائیکی را به نام خود به ثبت رساند و در سال 1939 کمپانی Bauwerk امتیاز ساخت آنرا خریداری نموده است. این کمپانی از آن سال تاکنون تحولات بسیاری را در تولید این پارکت ها ایجاد نموده است .

آخرین مقالات

نصب پارکت آموزش نصب حرفه ای پارکت چوبی توسط نصاب پارکت
نحوه نصب صحيح پاركت چوبی در هنگام نصب پارکت باید به موارد زیر دقت کرد
نصب پارکت برای نصب صحیح پارکت باید به چه نکاتی توجه کرد.
24
سال فعالیت مداوم در صنعت چوب
تحت نظر انجمن صنفی کارفرمایی و معماری تهران

تماس با ما

تلفن :26602659 - 26601790
موبایل : 09123379165
آدرس : خیابان فرشته - خیابان شهید سعیدی - پلاک 19 -
انجمن صنفی معماری شهر تهران
شماره را درست وارد کیند ایمیل اشتباه وارد کردید
طراحی و اجرا توسط : نقشگران آماج