مقالات

پارکت فرآورده اي صد در صد طبيعي و بخشي از حيات گیاهی است با واکنش ها و رفتاري کم و بيش همانند خواستگاه اوليه حياتي خود. گرايش به ايجاد تعادل رطوبتي با محيط اطراف،

از جمله اين واکنش هاست . اين محصول عليرغم طي کردن فرآيندي نسبتاً کامل و طولاني در کوره هاي چوب خشک کني و تنش زدائي، همچنان خاصيت گرايش به ايجاد تعادل رطوبتي با محيط اطراف را دارد ( هیگروسکوپیک) که البته مقدار آن بسيار اندک است اما مهمترین مسائل نصب پارکت می باشد.

از ابتدای تولید پارکت چوبی، چوب بلوط توانسته خواسته های کارفرما و مشتریان را برآورده سازد. ویژگی های بنیادی بلوط مانند مقاومت در برابر تغییر سایز، مقاومت مکانیکی و فیزیکی، مقاومت در برابر سایش موجب حس رضایت تولید کنندگان آن در کنار پراکنش بالا جنگل های بلوط در سراسر دنیا و قیمت مناسب آن شده است. مشتریان شامل مهندسان، طراحان و مشتریان خانگی نیز رنگ پارکت بلوط را بسیار می پسندند. رنگ عسلی آن میتواند با هر دکوراسیونی هارمونی داشته باشد.

این پارکت در چندین گرید عرضه می­شود که بر اساس هارمونی و یا تنوع رنگی طبقه بندی می شود. بلوط سوپر با رگه های اصطلاحا "پر مگسی" از ویژگی های بلوط های با کیفیت است. پارکت بلوط در چندین سایز ریز (موزائیکی)، متوسط (STRIP)، طول بلند مانند طول حدود 100 و عرض حدود 10 و ضخامت حدود 2 سانتیمتر می باشد (PLANK). یک نکته بسیار مهم در انتخاب پارکت، ابعاد آن می باشد هرچقدر ابعاد کوچکتر باشد عکس العمل آن در برابر عوامل مخرب بسیار پایین تر و دوام آن بسیار بالاتر می رود.

آخرین مقالات

زیر سازی بهترین زیرساخت مناسب پارکت موزائیک، سرامیک و سنگ است .
رنگ یکی از مهمترین و به جرات میتوان گفت مهمترین المان در دست معماران ، جهت طراحی دکوراسیون داخلی است.
ویژگی های مهم پارکت های چوبی: یکی از خواص مشکل ساز بسیاری از گونه های چوب ( مثلا بامبو مقاومت بالایی به رطوبت دارد) حساس بودن و آسیب دیدن در برابر...

        "البرز پارکت تخصصی ترین شرکت در زمینه پارکت های تمام چوب با بیش از 27 سال سابقه"

27
سال فعالیت مداوم در صنعت چوب
تحت نظر انجمن صنفی کارفرمایی و معماری ،طراحی داخلی تهران
مورد تایید جامعه معماران ایران
 
 
 

تماس با ما :

 تلفن : 26294173 - 26294179
موبایل : 09123379165
آدرس : خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ملت - خیابان مهیار (بازدید با هماهنگی قبلی)
آدرس کارخانه: هشتگرد - شهرک صنعتی فخرایران- شرکت البرز پارکت

جوایز و گواهینامه ها:

تندیس نمایشگاه بین المللی HOFEX 2006

گواهی ثبت

لوح یادبود نمایشگاه بین المللی

لوح یادبود HOFEX & MEDEX 2006

لوح زرین نمایشگاه بین المللی

طراحی و اجرا توسط : نقشگران آماج