پارکت چوبی و تاریخچه آن در ایران پارکت چوبی و تاریخچه آن در ایران پارکت چوبی و تاریخچه آن در ایران در این مقاله شرح داده شده است.
کفپوش چوبی و موارد استفاده از آن کفپوش چوبی و موارد استفاده از آن کفپوش چوبی و موارد استفاده از آن در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.
کفپوش چوبی عامل مهم در معماری داخلی کفپوش چوبی عامل مهم در معماری داخلی کفپوش چوبی عامل مهم در معماری داخلی است که موجب زیبایی دکوراسیون داخلی می شود.
پارکت چوبی و ادامه خصوصیات قابل توجه آن پارکت چوبی وخصوصیات قابل توجه آن پارکت چوبی و ادامه خصوصیات قابل توجه آن در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.
پارکت چوبی وخصوصیات قابل توجه آن پارکت چوبی وخصوصیات قابل توجه آن پارکت چوبی وخصوصیات قابل توجه آن در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد.
پارکت چوبی الگو دار پارکت چوبی الگو دار را می توان به عنوان یک کفپوش چوبی مناسب استفاده کرد
تفاوت پارکت و لمینت تفاوت پارکت و لمینت در ساخت و دوام  در این مقاله مورد بحث قرار گرفته شده است.
کفپوش چوبی و تاثیر زیبایی آن کفپوش چوبی و تاثیر زیبایی آن در محل زندگی در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است.
More inمقاله  

شرکت البرز بلوط

شرکت البرز بلوط به مدیریت مهندس محمدعلی عبدالملکی و سایر اعضای هیئت مؤسس و هیئت مدیره که همگان به طور انفرادی سوابقی طولانی در امر صنایع چوپ و اجرای طرح جنگلداری داشتند در سال 1372 به ثبت رسید. گردش کاری شرکت در تولید چوب به عنوان مواد اولیه کارخانجات صنایع چوب کشور از تأسیس تاکنون به میزانی بالغ بر یکصدو پنجاه هزار مترمکعب از گونه های مختلف بوده که خوشبختانه صاحبان صنایع مبلمان و درب و دکوراسیون و شرکتهای معظم مصرف کننده وابسته به صنایع چوب عمدتاً با نام البرز بلوط و مدیریت آن آشنایی دارند. ضمن اینکه این شرکت افتخار دارد که به عنوان یکی از بهترین صادر کنندگان چوب ایران پس از فرآوری فنی منطبق با استانداردهای معتبر بین المللی به اروپا و عربستان سعودی و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس باشد. همچنین شرکت افتخار اخذ لوح زرین و تندیس بلورین نمایشگاه بین المللی تهران در سال 2006 را نیز دارا می باشد. شرکت از حدود ده سال پیش ابتدا به عنوان تنها تأمین کننده مواد اولیه پارکت برای شرکت پارکت کشوری بوده که سرانجام پس از تعطیلی واحد صنعتی مزبور موفق به خرید ماشین آلات پیشرفته تولید پارکت از شرکت پارکت کشوری را داشت و با به کار گرفتن ماهرترین نیروهای فنی آن شرکت و با سیاست وبرنامه ریزی راهبردی جدید مبادرت به تولید پارکت در اندازه های کلاسیک گذشته و سایزهای دیگر نمود.

 

آدرس:خیابان فرشته -خیابان شهید سعیدی -پلاک 19 -انجمن صنفی معماری شهر تهران

 Alborzparquet